E diel, 21 Korrik, 2024

Identifikohet viktima e katërt e aksidentit tragjik

Në rrjetet sociale janë publikuar fotografitë e të vdekurve në aksidentin tragjik që ndodhi në hyrje të Shtimes.

Viktima e katërt e aksidentit fatal është Arsim Isufi nga fshati Mollopolc i Shtimes

Kështu ka bërë të ditur një qytetar përmes një shkrimi në Facebook, i cili ka publikuar edhe fotografinë e Arlind Isufajt (21 vjeçar) dhe Arsim Isufit.

Sipas këtij qytetari, viktimat janë axhë dhe nipKujtojmë se nga aksident i rëndë mbetën të vdekur 4 persona.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer