Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Ja ku ka përfunduar kamioni pas aksidentit të tmerrshëm trafiku [PAMJE]

- Advertisement -

Një aksident trafiku ka ndodhur në dalje të autostradës Prishtinë – Lipjan.

Në videot e siguruara nga IndeksOnline shihet që një kamion është rrokullisur dhe ka përfunduar jashtë autostradës.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e aksidentit dhe po merret me rastin.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -