E martë, 23 Prill, 2024

Ju kujtohet djali me lopatë në kohën e vërshimeve? Ky është shpërblimi që e mori sot nga Fadil Nura

Donarti është djali që u bë viral pasi u shfaq duke punuar me lopatë pas katastrofës së vërshimeve në Skënderaj, shkruan portali Rajoni.org.

Sot kryetari i Skënderajt, Fadil Nura e ka pritur në zyre ku edhe e ka shpërblyer me shumën prej 1,000 eurosh, pasi sipas Nurës ai ka kontribuar në ngritjen e moralit dhe të forcës qytetare.

Postimi i plotë

E njihni Donartin? 🫶
Djaloshi hero me lopatë në dorë që po përpiqej pas vërshimeve të pastrojë rrëmujën e krijuar nga fatkeqësia natyrore, për t’u bërë inspirim i ynë dhe frymëzim i shembullit pozitiv se, pas gjithë asaj çfarë na ndodhi, ne bashkërisht do të RINGRIHEMI! 💪

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer