Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

“Ka humb shumë peshë”, babai i Thaçit zbulon se çfarë i tha atij gjatë takimit në Hagë

- Advertisement -

Haxhi Thaçi, babai i Hashim Thaçit ka folur për takimin me ish-presidentin në Hagë.

Ai tha se po të kishte mundësi do ta merrte një banesë atje, po sipas tij gjendja shëndetësore ia pamundëson që të shkoj shpesh për vizitë.

Teksa ka treguar se i ka thënë atij që të mos mërzitet.

- Advertisement -

“Mos u mërzit, marre sen s’ke ba. Ai nuk u dok që po mërzitet”, tha ai në Kanal 10.

Ai po ashtu ka treguar se Thaçi është dobësuar shumë.

“Ka hup shumë peshë atje në Hagë, kur e kam dojka me ma përhumb thojkë që po bën aktivitete sportive atje shumë”, tha ai në Kanal 10.

Ish-presidenti i Kosovës, Thaçi po qëndron në paraburgim në Gjykatën Speciale në Hagë për krime lufte.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -