E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Kendall ndahet sërish nga i dashuri

Kendall Jenner dhe Bad Bunny janë ndarë sërish.

Kështu ka raportuar “People” bazuar në burimet pranë çiftit.

Dyshja janë parë së bashku për herë të fundit në tetor, pas përformancës së Bunny në ‘Saturday Night Live’.

Ata ishin bashkë nga muaji shkurt.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer