Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Kërcënohet një person në Skënderaj

- Advertisement -

Dje paradite policia ka pranuar një raportim nga një banor i fshatit Llaushë të Skënderajt, shkruan portali rajoni.org.

Personi është ankuar në polici, pasi një person e ka kanosur atë përmes telefonit.

Prokuroria e ka liruar të dyshuarin pas intervistimit.

- Advertisement -

Raporti i plotë:

KANOSJE

Fsh. Llaushë, Skenderaj 13.01.2023 – 10:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se përmes telefonit është kanosur nga një i dyshuar mashkull kosovar. I dyshuari është shoqëruar në polici dhe me rekomandim të prokurorit pas intervistimit është liruar.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -