Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

KFOR-i po stërvitet në këtë fshat të Skënderajt [FOTO]

- Advertisement -

 “Cavalry Guardian” në zonën e trajnimeve në fshatin Polluzhë.

Ushtrimi u fokusua në një skenar operacional dhe taktik, duke përfshirë incidente të rënda me vetura, të menaxhuara nga patrullat e KFOR-it.

NATO përmes trupave të vetë në Kosovë po tregon prezencën e saj, me mision sigurinë dhe stabilitetin e paqes në gjithë teritorin e vendit.

- Advertisement -

📷KFOR

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -