E hënë, 20 Maj, 2024

Kjo bukuroshe është zëdhënësja e re e kësaj partie në Vushtrri [FOTO]

Doruntina Pllana është emëruar nga dega e LDK’së në Vushtrri si zëdhënëse e re, shkruan portali rajoni.org.

Kjo është bërë e ditur nga vetë ajo në rrjetin e saj social “facebook”.

Doruntina përveç që shquhet për bukurinë e saj, ajo njihet edhe si aktiviste e devotshme e kësaj dege.

Njoftimi i plotë:

Sot është mbajtur mbledhja e parë e kryesisë së re të LDK – Dega në Vushtrri.

Me vendim të kryetarit Xhafer Tahiri dhe kryesisë së degës, jam zgjedhur Zëdhënëse e Degës, me ç’rast dua të falenderoj kryesinë për besimin e dhënë.

Nga sot jam e hapur për bashkëpunim me të gjitha mediat për prononcimet lidhur me çështjet aktuale politike të degës.

Me respekt,
Doruntina Pllana.
LDK Vushtrri

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer