E diel, 24 Shtator, 2023

Kjo është kunata bukuroshe e Butrint Imerit

Butrint Imeri duket të jetë shumë i dhënë edhe pas familjes.

Jo rrallë herë ai publikon edhe imazhe të përbashkëta me familjarët e tij..

Por, Butrinti nuk na e ka zbuluar se sa e bukur është nusja e vëllait të tij.

Florena gëzon një bukuri natyrale dhe në secilen paraqitje të saj shkëlqen./Raporto24/

 

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer