E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Kjo është shqiptarja më e bukur në Botë për vitin 2023

Bukuroshja nga Prizreni, Dea Grosha u kurorëzua si ikona e Bukurisë Shqiptare në Botë.

Në këtë eveniment garuan 28 vajza finaliste, nga mbi 1 mijë e 500 konkurrente që aplikuan nga Kosova, Shqipëria, Mali i Zi, Maqedonia dhe Diaspora shqiptare për të qenë pjesë e garës për ikonën e bukurisë shqiptare në botë. /klankosova/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer