E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Kjo është vajza e vetme e Sinan Vllasaliut (Foto)

Sinan Vllasaliu është njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer të muzikës shqiptare ndër vite.

Interpretuesi i shumë hiteve rrallë herë publikon imazhe të familjarëve të tij, shkruan Raporto24.

Mirepo jo pak kujt mund edhe t’i interesojë se Vllasaliu ka vetëm një vajzë të cilën e quajnë Edona.


Edona është e martuar dhe është nënë e tre fëmijëve.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer