E diel, 24 Shtator, 2023

Kjo kompani në Skenderajt shpall konkurs për 10 vende të lira të punës

Kompania ndërtuese “LO-RISI” me bazë në Skenderaj, e cila bën ndërtimin e të gjitha llojeve të objekteve të larta dhe të ulëta ka shpallur konkurs për 10 vende të lira të punës, shkruan portali rajoni.org.

Kompania në fjalë ka shpallur si të lira:
3 Latues
4 Armirues
3 Punëtor fizik

Më shumë informata
Tel: +383 (043) 799995 Viber
E-mail: [email protected].

[Shpallje e sponsorizuar]

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer