Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

A është kjo kompania ndërtuese me e mirë në Skenderaj

- Advertisement -

Kompania ndërtuese “LO-RISI” bën ndërtimin e të gjitha llojeve të objekteve të larta dhe të ulëta shkruan portali rajoni.org.

Kompania në fjalë po vazhdon të dëshmojë seriozitet dhe korrektësi në aspektin ndërtimor.

Kjo kompani me bazë në Skënderaj po është pasqyruese e punës profesionale, jo vetëm në Skënderaj por edhe në nivel vendi.

- Advertisement -

Logo e kësaj kompanie pëmban etiketat “përgjegjësi, besnikëri dhe seriozitet”.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -