E mërkurë, 17 Prill, 2024

Kush e zhduki Kallashin, çfarë po ndodh me të?

E njohur si Kallashi, ajo u bë e famshme para disa vitesh kur përfunduan në publik fotot dhe videot e saj joshëse nga klubet e vallëzimit.

Kallashi, edhe më tej e bënë punën e saj, ama është edhe sigurë e njohur publike, kjo edhe falë plasimit në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Nëse dikur shfaqej shumë provokuese, në postimet e kohëve të fundit janë më ndryshe, më serioze dhe ajo është dukshëm më e mbuluar.

Njerëzit ndryshojnë, gjithashtu vit pas viti ka ndryshuar shumë edhe vallëtarja provokuese, Donjeta Kosumi.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer