E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Ky është banori që u largua mbrëmë përfundimisht nga BBV3

Banori që la përfundimisht shtëpinë e Big Brother mbrëmë është Liami.

A ishte në nominim së bashku me Rozën, Heidin, Françeskën, Erjolën dhe Romeon.

Liami e mori me shumë sportivitet largimin e tij, i takoi të gjithë banorët dhe para se të dilte nga shtëpia, ai i tha banorëve “se i do shumë”.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer