Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Ky është i dyshuari për plagosjen e dy serbëve në Shtërpcë – arrestohet në Prevallë

- Advertisement -

Policia e Kosovës tashmë ka arrestuar pjesëtarin e FSK-së, A.K. nën dyshimin për përfshirje në plagosjen e dy serbëve në Shtërpcë, mëson Indeksonline

I njëjti është kapur në Prevallë.

- Advertisement -

Derisa dy të plagosurit Stefan Stojanovic dhe Milan Stojanovic janë jashtë rrezikut për jetë.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -