E diel, 21 Korrik, 2024

E DHIMBSHME: Ky është personi qe i shpëtoi vetaksidentit, duke e kaluar rrugën goditet për vdekje nga një veturë tjetër

Një aksidenti trafiku, që ndodhi mbrëmjen e djeshme në fshatin Rastavic të Deçanit.

Burimet e IndeksOnline mësojnë se person i vdekur është, Bali Hadërgjonaj.

Hadërgjonaj ishte pjesë e Degës së AAK-së në Deçan.

‘’Viktima kishte dalur nga vetura dhe gjatë kalimit të rrugës ne kursin nga drejtimi i Gjakovës goditet nga një veturë e cila ishte në lëvizje nga drejtimi i Gjakovës’’, thuhej në raportin e Policisë.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer