Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Ky është turpi në palestrën e sportit në Skenderaj, mbushet me kove të ujit

- Advertisement -

Pas palestrës së sporteve “Bill Clinton” në Ferizaj, tani ajo në Istog është për turp dhe në gjendje të tmerrshme edhe palestra e sportit në Skenderaj.

Një fotografi që është dërguar në redaksinë  e gazetës kombëtare “Bota sot”, shihet katastrofa e palestrës së sportit në Skenderaj, shumë kove aty brenda, për të ndaluar ujin që pikon nga çatia.

Kur bie shi bëhet e ditë zeza, pikon çatia!

- Advertisement -

Kjo palestër ka më shumë se një vit e gjysmë që është hapur, palestër e re dhe po shndërrohet në turp.

“Është me e keqja mirëmbajtja dhe është katastrofale.

Instalimi i rrymës është skandal! Paramendoje nuk ka treshteksh askund.

Dyert dhe dritaret janë veç sa për sy e faqe.

Më e keqja është se mirëmbajtja është zero.

- Advertisement -

Vet lojtaret e fshijnë e pastrojnë palestrën. Ne paguajmë për ta pastruar gjatë ndeshjes një person që ne e angazhojmë”, tha një zyrtar i një klubit në Skenderaj, emër i njohur për redaksi.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -