Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Lajm i hidhur: Ndërron jetë doktori i njohur nga Skenderaj

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë Doktor Emrush Hetemi nga Skënderaj, raporton portali rajoni.org.

Gjatë karrierës së tij, ai kishte shërbyer si mjek në tri lokacione: Skënderaj, Drenas e Prishtinë.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër.

- Advertisement -

Më poshtë mund ta lexoni njoftim mortor nga familjarët dhe disa pjesë nga veprimtaria e tij:

Njoftim ka ndërruar jetë Doktor Emrush Hetemi

Ju njoftojmë se sot ka ndërruar jetë Doktor Emrush (Rexhep) Hetemi. Dr. Hetemi ka shërbyer rreth 40 vite si mjek në Prishtinë, Drenas dhe Skenderaj. Ai kishte shërbyer në dy mandate si Drejtor i Klinikës së Dermatovenerologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Varrimi do të mbahet nesër me datë 19 Janar pas namazit të Ikindisë në ora 14:20 në varrezat në lagjen “Arbëria”, në Prishtinë. E pamja mbahet me datë 20,21,22 Janar, në Hotel “Grand” Prishtinë, Kati i II-të. Me respekt familja Hetemi.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -