E martë, 25 Qershor, 2024

Lajm i hidhur për drejtorin komunal të Skënderajt: i vdes familjari

Sot është një ditë e hidhur për familjen Uka nga fshati Kopiliq i Poshtëm.

Ka ndërruar jetë familjari i tyre Ukshin Uka.

Ukshini ishte njëherit edhe daja i drejtorit komunal të Skënderajt, Alban Berishës.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në orën 16:00.

Njoftimi i plotë:

Me dhimbje njoftojm te gjithë miqet shoket dhe farefisin, sot ne mengjes ka nderruar jet mixha baba jon Ukshin Uka vorrimi i te ndjerit behet sot ne ora 4 mbasdite ne vorrezat e fshatit Kopiliq i poshtem

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer