Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Lajm i hidhur për Drenicën: ndërron jetë bashkëvendasi

- Advertisement -

Sot është një ditë e hidhur për familjen Halilaj, por edhe për Drenicën në përgjithësi shkruan portali rajoni.org.

Ka ndërruar jetë Hafir V. Halilaj nga Drenasi.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në orën 15:30 në këtë lokacion.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë mortor:

Njoftim Mortor,
njoftohën familjaret,farefisi,miqt,shokët dhe dashamiret se sot nderroi jetë me i dashuri ynë Baba,Hafir V.Halilaj
Varrimi bëhet në ora: 15:30
E pikëlluar,
Familja Halilaj
“Te Allahut jemi dhe vetem tek Ai do të kthehemi”.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -