Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Lajm i hidhur për Drenicën: Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së nga Skënderaj

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë Hamëz Kuliqi, ish-ushtari i UÇK-së.

Varrimi bëhet sot në orën 15:00 në varrezat e Abrisë së Poshtme.

Njoftimi i plotë:

- Advertisement -

NJOFTIM MORTORË !

Të nderuarë bashkëfshatarë , me pikëllim të thellë , ju njoftojmë se ka nderruarë jetë Ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ( Brigada 113) Hamëz Kuliqi …

Varrimi i të ndjerit , bëhet nesër me datë 26.01.2023 , në orën 15:00 ..

 

Lavdi 🇦🇱

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -