Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Lajm i hidhur për Drenicën: Ndërron jetë nëna e dëshmorit nga Skënderaj

- Advertisement -

Sot ka ndërruar jetë Sabrie Qelaj, nëna e dëshmorit të kombit, Rifat Qelajt.

Varrimi i nënës legjendare që rriti dëshmorin e njohur do të bëhet nesër më 18.01.2023, në orën 15:00 në varrezat e fshatit Leçinë.
Lajmin e ka bërë të ditur Agron Kajtazi në rrjetin social “Facebook”.

Njoftimi i plotë:

- Advertisement -

Edhe Nëna Sabrie paska ik nga kjo botë, Nëna e dëshmorit të kombit Rifat Qelaj
Shpirti i saji i mirë, më në fund do ta takojë djalin e saj Hero, do ta takoj edhe bacen Sokol , qe na la pak muaj më parë.
Varrimi i Nënës Sabrie Qelaj, bëhët neser me datë 18.01.2023, në varrezat e fshatit Leqin, në orën 15:00.
Ngushëllime familjes dhe gjithë farefisit.
Shpirti ytë bëftë dritë tezja Sabrie.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -