E diel, 21 Korrik, 2024

Lajm i hidhur për familjen Beqa në Skënderaj: u vdes familjarja

Sot ishte një ditë e hidhur për fshatin Burojë të Skënderajt, shkruan portali Rajoni.org.

Ka ndërruar jetë bashkëvendësja e këtij fshati Vahide Hajzer Beqa.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale.

Njoftimi i plotë:

Njoftim mortor

Me dhimbje të thellë njoftojmë të gjithë familjarët,miqtë dhe dashamirët që sot me datë 07.02.2023 në moshën 80 vjeçare, ka ndërruar jetë nëna jonë e dashur,
VAHIDE ( HAJZER) BEQA
Varrimi i të ndjerës do të bëhet sot, me datën 07.02.2023 në orën 14:00 në varrezat e fshatit Burojë- Komuna e Skenderajit.
Të pikëlluar, familja Beqa.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer