Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Lajm i hidhur për familjen Fazliu në Skënderaj: u vdes familjari

- Advertisement -

Sot familja Fazliu nga Kotorri i Skënderajt ka marrë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të familjarit të tyre, Fazli Fazliut, përcjell portali rajoni.org.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit në rrjetin social “facebook”.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në orën 15:00, në vendlindjen e tij në fshatin Kotorr.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë mortor:

NJOFTIM:

Te Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi.

Shokë, miq e farefis, ju njoftoj se sot më 17.01.2023 ka ndërruar jetë babai im: Fazli Fazliu, varrimi bëhet ne ora 15:00 në fsh: Kotorr – KK Skenderaj!

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -