Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Lajm i hidhur për familjen Shaqiri nga Skënderaj: u vdes familjari

- Advertisement -

Sot ka ndërruar jetë njëri ndër banorët më të respektuar të fshatit Tushilë, Latif Shaqiri, përcjell portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e të njëjtit e kanë dhënë familja e tij.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në fshatin  e tij të lindjes në orën 15:00.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë nga familjarët:

“Shokë dhe dashamirë me dhimbje ju njoftoj se sot ndërroj jete Migja Latif Shaqiri , Varrimi i të ndjerit bëhet neser me date 03.01.2023 në ora 15:00 ne varrezat e fshatit Tushile U prefsh ne paqe Migje”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -