E enjte, 13 Qershor, 2024

Lajm i hidhur për këtë fshat të Skënderajt: u vdes bashkëvendasi

Sot familja Durmishi nga Rakinica e Skënderajt ka marrë një lajm të hidhur, shkruan portali “Rajoni”.

Ka ndërruar jetë në moshën 84-vjeçare Sefer Durmishi nga fshati Rakinicë i komunës së Skënderajt.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në orën 15:00 në varrezat e fshatit.

Njoftimi mortor:

“Njoftim mortor

Të Allah-ut jemi dhe tek Ai do të kthehemi!
Me dhimbje të thellë njoftojmë të gjithë familjarët, miqtë dhe dashamirët që sot me datë 24.01.2023 në moshën 84 vjeçare, ka ndërruar jetë babai, axha e gjyshi ynë i dashur SEFER (HAJZER) DURMISHI

Varrimi i të ndjerit do bëhet nesër, me datë 25.01.2023 në ora 15:00 në varrezat e fshatit Rakinicë – Komuna e Skenderajit.

Të pikëlluar, familja Durmishi nga Rakinica e Drenicës dhe Mitrovica.”/rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer