Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Lajm i hidhur për Skënderajn: vdes njëri ndër ish-ushtarët e parë të UÇK-së nga Skënderaj

- Advertisement -

Sot familja Hoxhaj nga fshati Kllodernicë i komunës së Skënderajt mori një lajm të rëndë, shkruan portali rajoni.org.

Ka ndërruar jetë familjari i tyre, njëri ndër ish-luftëtarët e parë të UÇK-së, Fadil Hoxhaj.

Njoftimi i familjarëve:

- Advertisement -

“Të nderuar miq, shokë e familjarë,

Me pikëllim te thellë ju njoftojmë se sot me datë 31.01.2023 ndrroi jetë nderë ish ushtart e pare te UÇK-së Fadil Beqir Hoxhaj duke na lënë të pikëlluar përgjithmonë.

“Te Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi”.

Me pikëllim,

Mbarë Familja Hoxhaj”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -