Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Lajm i hidhur për zyrtarin komunal në Skënderaj: i vdes familjarja

- Advertisement -

Sot ka ndërruar jetë Ajete Osmani Shabani.

Lajmin për vdekjen e familjares e ka bërë të ditur zyrtari i komunës së Skënderajt, Jeton Osmani.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet nesër në orën 13:00 në fshatin Mikushnicë të Skënderajt.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë mortor:

Njoftim Mortor

Të Allahut jemi dhe vetëm tek Ai do të kthehemi

Me pikllim të thellë njoftojmë të afërmit ,miqtë e dashamirët se u nda nga jeta sot Halla e jone e dashur Ajete Osmani-Shabani, lutemi te gjithe bashke qe i Madhi Zot ta Fali, Meshiroje dhe ta beje nga banoret e Xhenetit te perjetshem.

Varrimi do të bëhet neser me datë 28.01.2023 ne orën 13:00, ne varrezat e fshatit Mikushnic-Skenderaj

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -