E shtunë, 22 Qershor, 2024

Lajm i rëndë: Punëtori bie nga shtylla elektrike, nuk u mbijeton plagëve

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në fshatin Levoshë të Pejës. Një punëtor ka gjersa ishte duke punuar ka rënë nga shtylla elektrike.

Si pasojë e plagëve të marra, punëtori ka ndërruar jetë.

Rasti është konfirmuar nga Policia për rajonin e Pejës.

‘’Po është e vërtetë ka qenë duke punuar në fshatin Levoshë të Pejës, ka ra nga shtylla elektrike dhe ka vdekur. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 11:45’’, tha për IndeksOnline zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer