E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Lajmi i hidhur për Drenicën: Vdes mësuesi dhe veterani i Arsimit!

Ka ndërruar jetë mësuesi dhe veterani i arsimit, Hamdi Kurti nga fshati Abri e Epërme e Komunës së Drenasit, transmeton portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët pëmes rrjeteve sociale.

Varrimi i të ndjërit bëhet sot nga ora 16:00 në varrezat në lagjen Kurtaj ne Abri të Epërme.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer