Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Lajmi i hidhur për këtë fshat të Drenicës, u vdes bashkëvendasi në moshë të hershme

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë në moshe të hershme, Elmi Xhema nga fshati Nekoc i Komunës se Drenasit, transmeton portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë faqja e këtij fshati përmes rrjetit social “facebook”.

Ata kanë njoftisr se varrimi i të ndjerit bëhet nesër më: 13.03.2023 në Ora 15:00 në varrezat e Fshatit Nekoc .

- Advertisement -

Njoftim mortorë!
Te dashur miq e familjarë,
Me dhimbje të madhe e pikëllim, ju njoftojmë se sot me datë, 12.03.2023 ka ndërruar jetë Elmi Xhema
Varrimi i të ndjerit bëhet nesër më: 13.03.2023 në Ora 15:00 në varrezat e Fshatit Nekoc .

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -