Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Lajmi i hidhur për këtë fshat të Drenicës, u vdes njëri nga bashkëvendasit me të respektuar

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë Selim Hoti nga fshati Çikatovë e vjetër e Komunës se Drenasit, transmeton portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë faqja e këtij fshati përmes rrjetit social “facebook”.

Ata kanë thënë se Selimi shquhëj për humznizëm ,vendosmëri e sinqeritet ,ishte veprimtar i shquar i kauzëz kombëtare …

- Advertisement -

Varrimi i të ndjerit bëhet të dielen,19 shkurt 2023 në varrezat e lagjës Hoti në Çikatovë të Vjetër, në ora 15-të…

Njoftomi i plotë:

Bashkvendas të nderuar dhe ju miq më dhimbje ju njoftojmë se ka ndërruar jetë bashkvendasi ynë i çmuar Selim Selman Hoti.
Në emër të faqës së fshatit tonë i shprehim ngushllime të sinqerta familjës së shquar Hoti, fshatit tonë dhe miqve.
Selimi shquhëj për humznizëm ,vendosmëri e sinqeritet ,ishte veprimtar i shquar i kauzëz kombëtare …
Mëshirz e ZOTIT qoftë më Selimin Pushoft e qetë në Parajsën në qiell…
Varrimi bëhet të dielen,19 shkurt 2023 në varrezat e lagjës Hoti në Çikatovë të Vjetër, në ora 15-të…

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -