E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Leonora Jakupi po ndërron profesion, ja ku do ta shohim së shpejt

Leonora Jakupin jemi mësuar ta shohim si këngëtare.

Ajo me zërin e saj morri zemrat e të gjithëve, shkraun Kosovarja.

Së fundmi Leonorën do ta shohim edhe si aktore.

Bukuroshja do të jetë së bashku me Gjylën dhe Sheqën në një emision argëtues për publikun.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer