E mërkurë, 17 Prill, 2024

Majk publikon foton e të dashurës duke gatuar në kuzhinë

Majk ka publikuar një fotografi jo shumë të zakonshme në llogarinë e tij në Instagram.

Reperi konfirmoi se është lidhur dhe këtë e dëshmon edhe imazhi që shihni më poshtë, ku shihet një vajzë e cila po gatuan në kuzhinë.

Ai nuk e ka shfaqur fytyrën e vajzës në fjalë e madje as emrin.

Ndryshe, për disa javë kanë qarkulluar lajme se artisti ka gjetur dashurinë, por ka qëndruar i heshtur duke mos e ekspozuar jetën e tij private, njofton Klankosova.tv.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer