E hënë, 27 Maj, 2024

Mane: Një vajzë kosovare është e adhurueshme për aq kohë sa nuk flet

Gazetari Bledi Mane është futur prej pak ditësh në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Kohë më parë, Mane kishte thënë se shqiptarët e Kosovës nuk kanë kulinari (kuzhinë) të mirë, për shkak se nuk e përdorin dhe nuk e dinë se çfarë është vaji i ullirit.

Përveç asaj se kosovarët janë ende te lakra dhe pleskavica, ai ka dhënë një deklaratë edhe për vajzat kosovare.

“Një vajzë kosovare është e adhurueshme për aq kohë sa nuk flet”, ka thënë ai në një emision televiziv.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer