Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Mbesa e lajmëron rastin në Polici: Daja i gjendet i vdekur në banesë

- Advertisement -

Një grua ka raportuar në Polici se që nga nuk ka e enjtja nuk ka mundur ta kontaktojë dajën e saj (tani të ndjerin) i cili jeton i vetëm në banesë.

Njësitë policore në koordinim me prokurorin e shtetit dhe në pajtim me familjarët kanë hapur derën e banesës, ku është hasur viktima. Rasti ka ndodhur në fushë Kosovë më ’12-13 janar, rreth orës 13:00-17:20′, sipas njoftimit të Policisë.

Vdekjen e tij ka konstatuar ekipi mjekësor.

- Advertisement -

“Me urdhër të prokurorit të shtetit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24-orësh të PK’së.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -