E martë, 25 Qershor, 2024

Mësohen inicialet Personi që ra nga ndërtesa dhe vdiq

Një person është rrëzuar nga një objekt i lartë para rreth gjysmë ore në qendër të Mitrovicë.

Burime të sigurta të “rajonit” brenda Policisë e kanë konfirmuar rastin, duke thënë se si pasojë e lëndimeve të rënda personi ka ndërruar jetë.

Rajoni mëson se viktima është një 15 vjecar me iniciale B.S.

Sipas informacioneve, ai ka rënë nga një objekt në rrugën “Luan Haradinaj”.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer