Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Momenti tragjik në Skënderaj kur nxirret çifti i moshuar nga shtëpia e vërshuar

- Advertisement -

Një moment mjaft i frikshëm është xhiruar sot nga disa të rinj të Skënderajt, raporton portali Rajoni.org.
Në video figurojnë momentet tragjike të përpjekjeve të të rinjve për ta nxjerrë çiftin e moshuar nga shtëpia.
Video nga Brahim Nura:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -