Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të hershme kuzhinier i njohur kosovar

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë në moshën 47 vjeçare, kuzhinieri i njohur nga Ferizaj, Avdyrrahman Gashi, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjar të të ndjerit përmës rrjetit social “facebook”

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër në ora 12:00 pas namazit të drekës në Varrezat e Fshatit të Vjetër brenda në fshat te Magasht!

- Advertisement -

Ngushëllime familjes Gashi dhe të gjithë të njohurëve të tij!

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -