E shtunë, 22 Qershor, 2024

Ndërron jetë në moshën 18 vjeçare

Pas një aksidenti të rëndë trafiku, ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare, Leon Morina.Ai vdiq në një aksident në Metzigen të Gjermanisë.Morina ishte pjesë e ekipit futbollistik ‘TSG Balingen’ të cilët edhe e dhanë lajmin për vdekjen e të riut kosovar.“Mendimet tona janë me familjen e tij dhe nuk mund ta shprehim me fjalë atë që ndodhi”, kanë thënë nga klubi TSG Balingen.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer