Të fundit:

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...

Punësohet në QKMF edhe vellau i drejtoreshës se administratës se përgjithshmë të Drenasit!!

Emrat e punësimeve familjarë si dukët është e gjatë,...

Dalin pamjet se si ndodhi aksidenti me fatalitet që i mori jetën e të riut në Skenderaj!

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Skenderaj përkatësisht...
- Advertisement -

Ndodh në Drenicë: Gruaja nuk pranon të shkojë te mjeku pas rrahjes, burri i hyn dajak përsëri

- Advertisement -

Një ngjarje e pazakontë raportohet të ketë ndodhur në dje në Drenas, përcjell portali rajoni.org.

Është arrestuar një person, nën dyshimet e ngritura se ka sulmuar fizikisht gruan e tij, pasi ajo nuk ka pranuar të marrë trajtim mjekësor.

Në lidhje me këtë rast është njoftuar prokurori, i cili pas intervistimit e ka liruar të dyshuarin.

- Advertisement -

Raporti i plotë policor:

Gllogoc 09.01.2023 – 18:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje ka ofenduar viktimën femër kosovare dhe ka sulmuar viktimën tjetër femër kosovare e cila nuk ka dashur të pranoj tretman mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të vazhdoj në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -