E hënë, 20 Maj, 2024

Ndodh në Drenicë: Gruaja nuk pranon të shkojë te mjeku pas rrahjes, burri i hyn dajak përsëri

Një ngjarje e pazakontë raportohet të ketë ndodhur në dje në Drenas, përcjell portali rajoni.org.

Është arrestuar një person, nën dyshimet e ngritura se ka sulmuar fizikisht gruan e tij, pasi ajo nuk ka pranuar të marrë trajtim mjekësor.

Në lidhje me këtë rast është njoftuar prokurori, i cili pas intervistimit e ka liruar të dyshuarin.

Raporti i plotë policor:

Gllogoc 09.01.2023 – 18:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje ka ofenduar viktimën femër kosovare dhe ka sulmuar viktimën tjetër femër kosovare e cila nuk ka dashur të pranoj tretman mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të vazhdoj në procedurë të rregullt.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer