E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Nisin hetimet për vdekjen e një burri në Vushtrri, u gjet i shtrirë në rrugë

Një burrë është gjetur i shtrirë në rrugë dhe pa shenja jete në Vushtrri..

Sipas policisë, në vendngjarje ka dalë ekipi mjekësor që e ka konstatuar vdekjen e tij.

Tashmë policia ka nisur hetimet për këtë rast.

“Rr. Ukshin Kovaqica, Vushtrri 22.04.2024 – 13:30. Raportohet se viktima mashkull kosovar, është gjetur i shtrirë në rrugë. Në vendngjarje ka dalë ekipi mjekësor që e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftim.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer