E hënë, 27 Maj, 2024

Një femër kërcënon një burrë në Skënderaj, burri kontakton policinë për ndihmë

Një rast i pazakontë kanosjeje ka ndodhur dje në Skënderaj, raporton portali rajoni.org.

Një burrë ka njoftuar policinë se po ofendohet dhe po kërcënohet nga një femër.

E gjitha kjo kishte ndodhur pas një mosmarrëveshje që kishte ndodhur mes të dyve.

Raporti i plotë nga policia:

DHUNË NË FAMILJE

Skenderaj 15.01.2023-19:11. Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është fyer dhe kanosur nga e dyshuara femër kosovare. Lidhur me rastin të dy palët janë intervistuar . Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer