Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Një femër kërcënon një burrë në Skënderaj, burri kontakton policinë për ndihmë

- Advertisement -

Një rast i pazakontë kanosjeje ka ndodhur dje në Skënderaj, raporton portali rajoni.org.

Një burrë ka njoftuar policinë se po ofendohet dhe po kërcënohet nga një femër.

E gjitha kjo kishte ndodhur pas një mosmarrëveshje që kishte ndodhur mes të dyve.

- Advertisement -

Raporti i plotë nga policia:

DHUNË NË FAMILJE

Skenderaj 15.01.2023-19:11. Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është fyer dhe kanosur nga e dyshuara femër kosovare. Lidhur me rastin të dy palët janë intervistuar . Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -