E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Një i vdekur dhe tre të lënduar në një aksident të rëndë

Një aksident i rëndë në trafik ka ndodhur para pak minutave në fshatin Hodonovc të Kamenicës, ku si pasojë një person ka humbur jetën, ndërsa tre të tjerë kanë mbetur të lënduar, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka konfirmuar nga zyra për informim në rajonin e Gjilanit, Shaban Azizi.

Është një person i vdekur dhe tre të lënduar”, ka thënë Azizi.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja lidhur me rastin tragjik.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer