Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Një person është sulmuar me mjetë të mprehtë, viktima dërgohet në spital

- Advertisement -

Konfliktet nuk kanë të ndalur, të cilat jo rrallëherë kalojnë në përleshje fizike, e që shpesh eskalojnë edhe në përdorimin e mjeteve të mprehta, shkruan portali rajoni.org. 

Gjatë ditës së djeshme kështu ka ndodhur në Gllogoc të Drenasit, ku i dyshuari mashkull kosovar kishte goditur me një mjet të mprehtë më saktësishtë thikë viktimën mashkull, duke pësuar kështu lëndime të lehta trupore, shkruan rajoni.org. 

Viktima është dërguar për tretman mjekësor.

- Advertisement -

Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë arritur ta arrestojnë të dyshuarin.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./rajoni.org./

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -