Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Një person gjendet i vdekur

- Advertisement -

Raporto24 mëson se në Dumnicë të Podujevës gjatë ditës së sotme është gjetur një person pa shenja jete.

Ai është gjetur në pyllin e fshatit Dumnicë, dhe se deri më tani nuk dihen arsyet e vdekjes së tij.Lajmi është në përditësim, dhe do ju mbajmë të informuar me detaje tjera.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -