E diel, 21 Korrik, 2024

Pamje nga vendi i ngjarjes ku një burrë plagosi 2 gra në mes të qytetit

Policia për mediet e kanë konfirmuar rastin e plagosjes. Nga PK kanë thënë se të plagosurat janë dërguar për tretman mjekësor.

“Bazuar në të dhënat fillestare dyshohet se nga një person i dyshuar, me armë zjarri janë plagosur dy persona (të dyja të gjinisë femërore), të cilat janë dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë Ahmeti.

Sipas saj, rasti ka ndodhur në orën 11;45 ku edhe mënjëherë pas marrjës së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme që konsistojnë në hetimin e rrethanave që karakterizojnë ngjarjen. Pamje ku shihen të shtrira dy të plagosurat:

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer