Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Pamje nga vendi i ngjarjes ku sapo u gjet i vdekur një person te lumi

- Advertisement -

Një person pa shenja jete është gjetur mbrëmjen e sotme në Kçiq të Mitrovicës.

Policia janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Gazeta ka siguruar pamje nga nxjerrja e trupit, e cila u bë me një traktor për t’u transportiar deri afër rrugës magjistrale.

- Advertisement -

Siç mëson gazeta, trupi u gjet në breg të lumit Sitnica, nga ku u nxor më pas.

Ende nuk ka ndonjë informacion zyrtar rreth trupit të pajetë, ndonëse “Rajoni” ka kontaktuar Policinë.

Siç merret vesh, tani po bëhet nxjerrja e trupit nga autoritetet dhe do të dërgohet për obduksion.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -