E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Pas shumë kritikash Tringa e Mihrijes na prezanton edhe me nënë e saj

Lidhshmëria e Tringës me këngëtaren Mihrije Braha, u komentua shumë në rrjete.

Me vjehrrën në festa dhe në pushime por me nënë Tringa nuk pozoi asnjëherë.

Tringa së fundmi ndau një moment edhe me të ëmën, ku shihet se po i kalojnë pushimet së bashku.

Nënë e bijë duken për mrekulli buzë detit, shkruan “Kosovarja”.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer